15

Yıllık Tecrübe
Değerlerimiz

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak, yerine getirmek ve bu yolla “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ” sağlamak, belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselen

Misyon

Her şirket, iş yapış şekliyle ve işe yaklaşımıyla bağlantılı olarak gelişim gösterir. Biz, tüm müşterilerimizin iş süreçlerini yakından takip ediyoruz.

Vizyon

Vizyonumuzu ve felsefemizi yenilikçi yaklaşımımız, güçlü ve güvenilir şirket profilimiz, başarılarımız ve dürüstlük ilkemiz üzerine kuruyoruz.

212Gümrükleme

Ülkemiz ekonomisinin gelişiminin öncü sektörlerinden olan ihracat-ithalat ve turizm yatırımlarının zaman geçtikçe arttığını görmek her yurttaş gibi bizleri de mutlu etmektedir. Bu artışı yaratan şirketlerle çözüm ortağı olarak organize, bilinçli, sorunsuz hizmetler sunmak, kalitede ödün vermeden, işbirliği yapmak ve değer yaratan hizmetler sunmak bizler için onur ve gurur vesilesidir.

212 gümrükleme çözümden kazanç değil, çözümden mutluluğu ve ismimizin kalitesini duyurmayı temel bilinç ve esas almıştır.Yüksek hizmet kalitesini uygun maliyetle sunarak ihtiyaç ve beklentilere en iyi çözümlerle "Pozitif" yaklaşımımızı müşterilerimizle paylaşmaktayız. Türkiye'nin önde gelen sanayi şirketleri ve bu şirketlere hammadde tedarik eden büyük ithalatçılar müşteri portföyümüzün çoğunluğunu oluşturmaktadır.Tüm çalışanların memnuniyetini gözeterek kalite bilinciyle eğiterek ve yetkinliklerini geliştirmeyi, İLKELERİMİZ olarak benimsedik.